Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy na dyskusję publiczną ws. projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obrębu Ose. Spotykamy się 8 lutego w sali wiejskiej w miejscowości Ose o godz. 16:00.